Скрепи не допомогли: На Росії мешканцям будинку підключили тепло після їх скарги Папі Римському

Тепер підбадьорені росіяни подумують про те, як їм змусити підрядника підключити будинок до магістралі з гарячою водою.​

Об этом сообщает abutment.in.ua со ссылкой на СМИ.

У столиці Башкортостану Уфі стався курйозний випадок, що допоміг мешканцям багатоквартирного будинку отримати довгоочікуване тепло в свої будинки. Правда, для цього їм довелося поскаржитися Понтифіку, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Мешканці недобудованої уфимскої багатоповерхівки на вулиці Менделєєва ризикували провести прийдешню зиму в холодних неопалюваних квартирах. Недобросовісний забудовник здав будинок з величезними недоробками, зокрема, не підключив його до тепломережі.

Всі звернення обдурених мешканців він ігнорував або грубив, коли вони намагалися викликати його на розмову. "Ми нікого не боїмося. Пишіть кому завгодно, хоч Папі Римському", — нахабно заявив забудовник під час чергової зустрічі.

Зневірені мешканці вирішили скористатися такою незвичайною "порадою". Вони підготували лист, в якому описали свої митарства, і відправили його до Ватикану на адресу канцелярії Понтифіка. А паралельно дві копії цього листа, російською та англійською мовами, розмістили в соцмережі.

Лист відразу набрав багато переглядів, і через кілька днів сталося справжнє диво: їх будинок підключили до тепломережі.

Невідомо, знадобилося для цього особисте втручання Папи Франциска або вистачило лише публікації "ВКонтакте", проте ефект у наявності. Тепер підбадьорені мешканці подумують про те, як їм змусити підрядника виконати ще один пункт договору — підключити будинок до магістралі з гарячою водою.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/skrepy-ne-dopomohly-na-rosii-meshkantsiam-budynku-pidkliuchyly-teplo-pislia-ikh-skarhy-papi-rymskomu-297848.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя