Ivan Varchenko: "Україна стає безпечнішою для життя громадян. В ній ..."

Ivan Varchenko в facebook:

Україна стає безпечнішою для життя громадян. В ній все важче і важче діяти злочинцям. Об этом сообщает rionews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Показники, які ви бачите не стали для нас МВС якоюсь несподіванкою. Ми очікували серйозних позитивних наслідків від розпочатих у 2014 році процесів реформ та модернізацій.

Адже не дивується автоконструктор коли з правильно підібраних і складених частин виходить Мерседес. Не дивується батько, який добре вчить і виховує дитину, що з тої дитини виходить хороша людина і громадянин.

Єдине ми не могли знати точно коли саме ця дитина оновлена поліція стане на ноги, почне професійно робити свою роботу і дасть результат.

Три місяці тому ми обережно-оптимістично ставилися до результатів 1 кварталу 2017 року, які теж були обнадійливими. І от півріччя доводить процес пішов. І він буде незворотнім. Зараз - маємо позитивні зміни у статистиці. На черзі - зростання відчуття захищеності у громадян.

До речі, про статистику. Як би не хотілося позловтішатись та поіронізувати скептикам на тему хто як рахує, мушу їх розчарувати методика обліків не змінювалася з 2012 року.

Натомість збільшилася відповідальність за якість фіксації правопорушень та злочинів і, відповідно - якість і професійність реакції внесення до ЄО та ЄРДР.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя