Andrey Shipko: "Меморандум з Міжнародним валютним Фондом не підписував..."

Andrey Shipko в facebook:

Меморандум з Міжнародним валютним Фондом не підписував ЖОДЕН народний депутат України!!! А ті законопроекти, які ми будемо розглядати на цьому тижні - є саме в цьому меморандумі. І це - зобовязання нашої держави. Об этом сообщает katalog-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Найхвилюючим з них є проведення пенсійної реформи, а саме підвищення пенсійного віку для українців шляхом збільшення стажу.

Добре це чи погано вирішуватимуть у парламенті. Але у мене питання!

Хто працюватиме після шістдесяти, якщо середня тривалість життя чоловіків в Україні 62 роки Багато українців не доживають до виходу на пенсію!

На мою думку, підвищенню пенсійного віку мають передувати кроки до зростання тривалості життя, що насамперед залежить від рівня та його якості від соціального захисту населення, від умов, у яких живуть люди, від заробітних плат, які вони отримують.

Так! Пенсійну реформу треба проводити, пенсії необхідно підвищувати, але пенсійний вік можна піднімати ТІЛЬКИ після збільшення тривалості життя українців!

В Україні 3 мільярди гривень не вистачає на зарплатню лікарям ! Після підняття мінімальних зарплат вони змушені звільнятися або переходити на півставки! У нас скоро НІКОМУ і НІКОГО буде лікувати! І жодного слова про це немає ні в меморандумі, ні в законопроектах, які нам пропонують.

Наразі необхідно працювати над відновленням економіки держави, що забезпечить соціальний захист, надасть робочі місця та гідну заробітну плату.

Сім раз відмір, і лише раз - відріж. Ось це і повинно бути в основі усіх ключових змін в країні.Andrey Shipko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя