Україна працює над спрощенням свого візового режиму для іноземних туристів

Україна має намір максимально спростити візові процедури для бізнесу й туристів. Про це, як передає АСН, під час зустрічі з бізнесменами – представниками Американської торгової палати і Європейської бізнес-асоціації – заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“У бізнесмена, який їде в Україну, не повинна боліти голова від того, як отримати візу. Вся його увага має бути сконцентрована, щоб зробити інвестиції в країну”, – акцентував глава МЗС.

За словами міністра, зараз вивчається можливість спрощення отримання іноземцями українських віз, зокрема можливість їх отримання в аеропортах та морських портах. Павло Клімкін підкреслив, що в даний час в МЗС триває робота зі спрощення візового режиму з багатьма країнами, включаючи запровадження електронних віз.

Клімкін також розповів, що громадяни багатьох країн, у яких є багаторазова шенгенська віза, ймовірно, зможуть в’їжджати в нашу країну без окремої національної візи України.


Источник: “http://www.cheap-trip.eu/2016/04/19/ukrajina-pracjuje-nad-sproschennjam-svoho-vizovoho-vizovoho-rezhymu-dlja-inozemnyh-turystiv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя